اس ام اس غمگین جدید
ساعت ۱٠:٥٩ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٢٥ تیر ،۱۳٩۳   کلمات کلیدی:

تنها صدای قلب تو حرمت خون منه / کاشکی بدونی خواستنت به قیمت جون منه . در بساط می پرستان حیله و نیرنگ نیست / سینه را پر کردن از جام حقیقت ننگ نیست / پیکر این خانه را چیزی نسازد جز صفا / عاقبت از آدمی چیزی نماند جز وفا . من روزگار را با غم یار طی کنم ، تا در دل این غم است ، غم روزگار چیست ؟ یک رنگ و بوی تازه از عشق بگیر / پر سوزترین گدازه از عشق بگیر / در هر نفسی که می تپی ای دل / یادت نرود اجازه از عشق بگیر . کاش مردم همه میدانستند / که اگر عشق نباشد دل نیست / یک دل سر جدا از تب عشق / به خود عشق قسم جز گل نیست . بی تو دری بودم به برون ، نگاهی به کران و صدایی به کویر . به من گفتی پر از آینده باشم / تو رفتی همچنان در خنده باشم / تو دریای منی ، من ماهی تو / جدا از تو نباید زنده باشم . مطرب عشق عجب ساز و نوایی دارد / نقش هر نغمه که زد راه به جایی دارد / عالم از ناله ی عشاق مبادا خالی / که خوش آهنگ و فرح بخش هوایی دارد . ای عشق مرا به شط خون خواهی برد / چون قیس به وادی جنون خواهی برد / فرهاد صفت در آرزویی شیرین / دنبال خودت به بیستون خواهی برد . اس ام اس غمگین ما که از آوار و ترکش همه رو به جون خریدیم / تو بگو همسنگر من ، ما تقاص چی رو میدیم ؟ این عشق است که میسازد و می سوزد و شاید ترانه ایست که هردم آوایش در دل جاریست ، لیکن هرچه هست زیباست . میخوام که عاشقت بشم / گل شقایقت بشم / دلم واست تنگ شده بود / گفتم مزاحمت بشم .


 
اس ام اس غمگین
ساعت ٤:٤٦ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ٢٤ تیر ،۱۳٩۳   کلمات کلیدی:

کی گفته نفرین میکنم / غصه به تو حرومه / خوشبختی تو گل من / همیشه آرزومه .

شب در خم گیسوی تو عابر میشد / با هر نفست بهار ظاهر میشد / ای فلسفه ی شگفت ، افلاطون هم / با دیدن چشمان تو عاشق میشد .

بسوزد خانه ی لیلی و مجنون / که رسم عاشقی در عالم انداخت / اگر لیلی به مجنون داده میشد / دل هیچ عاشقی رسوا نمیشد .

سایه ها محصول پشت کردن دیوارها به آفتابند ، گستاخی دیوارها را تقلید نکنیم تا آفتابی بمانیم .

اگر دریای دل آبیست ، تویی فانوس شبهایش / اگر حرفی زدم از کل ، تویی مفهوم و معنایش .


 
اس ام اس دلتنگی 93
ساعت ٢:۳۱ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ٢٤ تیر ،۱۳٩۳   کلمات کلیدی:

میگن کلاغها خبرچینند ، پس چرا خبر دلتنگی منو به تو نمیدن ؟ محبت مثل سکه میمونه که اگه بیفته تو قلک قلب ، نمیشه درش آورد ، اگرم بخوای درش بیاری باید اونو بشکونی . به چشمم گفتم برایت اشک نریزه / دلم گفت بباره که خاطرش خیلی عزیزه . اد کودکی مون بخیر … تا با کسی بازی میکردیم بهش وابسته میشدیم ، ولی الان تا به کسی وابسته میشیم باهامون بازی میکنه آنکه دوستش داریم همه گونه حقی بر ما دارد حتی حق اینکه دوستمان نداشته باشد . اس ام اس دلتنگی خوشبخت اگر خار بکارد / از بخت خوشش لاله و ریحانه در آید / بدبخت اگر مسجدی از آینه سازد / یا سقف فرو ریزد و یا قبله کج آید . به چشمان تو قسم و آن نگاه نافذت ، به آن جمال بی بدیل و آن صداقت دلت ، تویی شراب آرزو که در شرار روزگار مرا ز خود ربوده ای . شاخه با ریشه ی خود حس غریبی دارد / باغ امسال چه پاییز عجیبی دارد / غنچه شوقی به شکوفا شدنش نیست دگر / با خبر گشته که دنیا چه فریبی دارد پروانه صفت چشم به او دوخته بودم / وقتی که خبردار شدم سوخته بودم / خاکستر جسمم به سر شمع فرو ریخت / این بود وفایی که من آموخته بودم . بهار ثانیه ثانیه پیشتر می آید و اینجا کسی هست که به اندازه ی تمام شکوفه های بهاری برایت آرزوهای خوب دارد . ارزش بودنت را همیشه از اندیشه ی یک لحظه نبودنت میتوان فهمید .


 
اس ام اس و پیامک دلتنگی
ساعت ٩:۳٩ ‎ب.ظ روز یکشنبه ٢٢ تیر ،۱۳٩۳   کلمات کلیدی:

خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر ، که داده ات نعمت است ، نداده ات حکمت و گرفته ات امتحان .

یک شبی مجنون نمازش را شکست / بی وضو در کوچه ی لیلا نشست / گفت : یارب از چه خوارم کرده ای ؟ / بر صلیب عشق دارم کرده ای ؟

تو یعنی معنی عشق ، تو یعنی تصویر پاکی ، تو یعنی خود سادگی ، تو یعنی سراسر یکدلی ، تو یعنی آخر پاکبختی ، تو یعنی تماما دیوانگی ، تو یعنی تجلی دلدادگی ، تو یعنی دلیل رنج ، تو یعنی دلیل گریستن ، تو یعنی آرامش مطلق ، تو یعنی امروز رفته ، تو یعنی آرزوی فردا ، تو یعنی بی تو هرگز .

امشب که محتاج تو ام جای تو خالی است / فردا که می یایی به سراغم نفسی نیست .


 
شعر عاشقانه جدید
ساعت ۸:٥٠ ‎ب.ظ روز یکشنبه ٢٢ تیر ،۱۳٩۳   کلمات کلیدی:

از نفرت تا علاقه یک محبت ، از دشمنی تا دوستی یک لبخند ، از جدایی تا پیوند یک قدم ، از دوری تا صمیمیت یک اس ام اس ! نازنینم برای رسیدن به تو لحظه ها را سفر کردم اما تو به اندازه ی فاصله ها از من دوری . آسمان را ستاره زیبا می کند ، چشم را اشک و دل ما را یاد شما . شعر عاشقانه بیا در ساحل غمناک بودن ، برای لحظه ای یک رنگ باشیم / بیا تا مثل شب بوهای عاشق ، شبی هم ما کمی دلتنگ باشیم / رود روی ابر پاک و ساده باشیم / بیا هر وقت باران باز بارید ، برای گل شدن آماده باشیم . سنگ در برکه می اندازم و می پندارم ، با همین سنگ زدن ماه به هم می ریزد ، کی به انداختن سنگ پیاپی در آب ، ماه را می شود از حافظه ی آب گرفت ؟ عاشقی را از قلیان باید آموخت ، آتشی بر سر ، آهی ز دل و اشکی ز دامن دارد . عشق تک یعنی چشمه ای از جنس نور / نور یعنی یک سلام از راه دور .


 
شعر عاشقانه
ساعت ۱:٠۸ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ۱٩ تیر ،۱۳٩۳   کلمات کلیدی:

پرسیدم عشق چیست ؟ گفت آتش است ، گفتم مگر آن را دیده ای ؟ گفت نه ، در آن سوخته ام .

بیا عشقمون رو محکم به هم گره بزنیم و آرزو کنیم این گره هیچ وقت باز نشه ، حتی با دندون روزگار .

خانه ی دلم یک کلید بیشتر نداشت …
آن را به تو دادم
‏”خودم سرگردان خیابان شدم”

گویی خورشید گرمای خود را از دست داده است ، و گلهای سرخ عطری ندارند ، و ستارگان دیگر نمی خوانند ، آن گاه که چشم می گشایم و می بینم با تو نیستم .

خواستی بخون این به درد دله / امروز من غم ، امروز تو حل حله / آروز می کنم که به آرزوهایت برسی / با اینکه دلم داره ازت خیلی گله .


 
شعر های عاشقانه
ساعت ۱:٠٦ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ۱٩ تیر ،۱۳٩۳   کلمات کلیدی:

چیزی که بعضی ها رو عزیز می کنه شادی دیدنشون نیست ، غم ندیدنشونه .

دل می گیرد و می میرد و هیچ کس سراغی از آن نمی گیرد ، ادعای خدا پرستیمان دنیا را سیاه کرده ولی یاد نداریم چرا خلق شدیم ، غرورمان را به بیش از ایمان باور داریم ، حتی بیش از عشق .

خوشحالم که دوست خوبی مثل تو دارم / ای دوست دوست داشتنی دوست دارم .

یه روزی دست من بود تو دستت / امروز دست یکی دیگه تو دستت .

می دونی خوشبختی یعنی / بدبختی هیچ نداره معنی .

گر با غم دوریت نسازم چه کنم / با یاد تو گر عشق نبازم چه کنم / چون در نظرم فقط تویی مایه ی ناز / گر من به تو ای دوست ننازم چه کنم .


 
متن زیبا
ساعت ٩:٠٤ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ۱٧ تیر ،۱۳٩۳   کلمات کلیدی:

به لبهایم مزن قفل خاموشی که در دل قصه ای نا گفته دارم / ز پایم باز کن این بند گران را که از این سودا دلی آشفته دارم .

طوفان با همه ی شدت خود به ساحل و آرامش منتهی می شود و حتی در بحبوحه ی شدت خود در جستجوی آرامش است ، من نیز همه ی عصیانم به عشق تو ختم می شود و یگانه فریاد درونم این است که تو را ، تنها تو را !

آره زندگیم همینه ! دیگه چاره ای ندارم ! صبح تا شب این شده کارم ، یا تو باشی و بخندم یا نباشی و ببارم .

من غروب عشق خود را در نگاهت دیده ام / من بنای آرزوها را زهم پاشیده ام / آنچه باید من بفهمم این زمان فهمیده ام / در دل خود من به عشق پوچ تو خندیده ام .

فکر می کردیم عاشقی هم بچگیست / اما حیف این تازه اول یک زندگیست / زندگی چیزیست شبیه یک حباب / عشق آبادیه زیبایی در سراب / فاصله با آرزوهای ما چه کرد / کاش میشد در عاشقی هم توبه کرد .


 
عاشقانه زیبا و جدید
ساعت ٩:٢٢ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ۱٧ تیر ،۱۳٩۳   کلمات کلیدی:

زندگی اگر هزار بار دیگر بود ، بار دیگر تو ، بار دیگر تو ، بار دیگر تو ! همه لرزش دل و دستم از آن بود که یه روز عشق از دستم برود . هرگز هیچ حسرتی در دنیا این چنین یک جا جمع نمی شود که در این سه واژه کوتاه : او دوستم ندارد . سه نفر تو قلب من جا دارند ، خدا ، مادرم ، پدرم ، آخی تو نیستی ؟ تو ضربان قلب منی ! باید که مهربون بود ، باید که عشق ورزید ، زیرا که زنده بودن ، هر لحظه احتمالیست . تو را خواهم وگرنه یار کم نیست ، گلی خواهم وگرنه خار کم نیست ، گلی خواهم که در سایه اش بنشینم ، وگرنه سایه ی دیوار کم نیست . مرا از یاد می توانی ببری اما از خاطر من نمی توانی بروی .عاشقانه ای اس ام اس برو پیش اونی که بهش فکر میکنم ، اگر کار داشت مزاحمش نشو ، اگر خواب بود آرام ببوسش ، اگر تو را خواند بهش بگو خیلی دوستش دارم .


 
زیباترین عاشقانه ها
ساعت ٩:۱٢ ‎ق.ظ روز دوشنبه ۱٦ تیر ،۱۳٩۳   کلمات کلیدی:

میشه مثل یک قطره اشک بعضیا رو از چشمت بندازی ، ولی هیچ وقت نمی تونی جلوی اشکی رو بگیری که با رفتن بعضیا از چشمت جاری میشه .
پس از مرگم بیا زیبا نگارم ، بیا با جمع دوستان بر مزارم ، سرت خم کن ببوس سنگ مزارم ، که من در زیر خاک چشم انتظارم .
زیباترین تولدها ، آن هاییست که در رویا برای کسی می گیریم که عاشقانه دوستش داریم .


 
به پرشین بلاگ خوش آمدید
ساعت ۱:٥٠ ‎ب.ظ روز یکشنبه ۱٥ تیر ،۱۳٩۳   کلمات کلیدی:
بنام خدا

كاربر گرامي

با سلام و احترام

پيوستن شما را به خانواده بزرگ وبلاگنويسان فارسي خوش آمد ميگوييم.
شما ميتوانيد براي آشنايي بيشتر با خدمات سايت به آدرس هاي زير مراجعه كنيد:

http://help.persianblog.ir براي راهنمايي و آموزش
http://news.persianblog.ir اخبار سايت براي اطلاع از
http://fans.persianblog.ir براي همكاري داوطلبانه در وبلاگستان

در صورت بروز هر گونه مشكل در استفاده از خدمات سايت ميتوانيد با پست الكترونيكي :
support[at]persianblog.ir

و در صورت مشاهده تخلف با آدرس الكترونيكي
abuse[at]persianblog.ir
تماس حاصل فرماييد.

با تشكر

مدير گروه سايتهاي پرشين بلاگ
مهدي بوترابي

http://ariagostar.com
 
هر وقت نتوانستی
ساعت ۱٢:٥۱ ‎ب.ظ روز یکشنبه ۱٥ تیر ،۱۳٩۳   کلمات کلیدی:

یک همیشه یکه ! شاید در تمام عمرش نتونه بیش از یک عدد باشه ، اما بعضی وقتا همین یک میتونه خیلی باشه ، یک دنیا ، یک سرنوشت ، یک دوست ، یک خاطره .

هر وقت نتوانستی کسی را فراموش کنی بدان هنوز تو در خاطرش هستی

چراغ دل تاریکم از این خانه مرو ، آشنای تو منم بر در بیگانه مرو ، شمع من باش و بمان نور ز تو اشک ز من ، جانفشان تو منم در بر پروانه مرو ، سوختی جان مرا آه مکن ، اشک مریز ، از بر عاشق دلداده غریبانه مرو .