شارژ مستقیم ایرانسل
ساعت ۳:٠۱ ‎ب.ظ روز شنبه ۱۱ امرداد ،۱۳٩۳   کلمات کلیدی:

دلتنگی ام برایت به اندازه مادریست که آخرین سرباز باز گشته از جنگ پسرش نبود . خاطره یعنی یه سکوت غیر منتظره میان خنده های بلند لبخند زدن خیلی راحت تره تا بخوای به همه توضیح بدی چرا حالت خوب نیست …

معرفی روشی جدید برای خرید کارت شارژ ایرانسل

شارژ ایرانسل

لبخند زدن خیلی راحت تره تا بخوای به همه توضیح بدی چرا حالت خوب نیست … قاتل هستی اگر … بدنت در دست کسیست و فکرت پیش دیگری ! هم جسمت را کشته ای و هم روحت را … ! کفشهایت کو ؟ میخواهم آنها را بر دارم تا تو هم مثل بی وفایان هوس رفتن نکنی …

خرید اینترنتی کارت شارژ های ایرانسل

میان مرغان مهاجر آنکه در انتهاست شاید ضعیف ترین باشد اما دلبسته ترین است ! سرت گرم شد سرم گرم شد تو به “او” من به “تب” مزرعه را موریانه خورد ولی ما برای گنجشکها مترسک ساختیم ! لعنت به این حماقت

خرید شارژ ایرانسل

مرد کسی نیست که گریه نکند مرد کسی است که کسی را به گریه نندازد زندگی مثل پیازه که هر برگش را ورق بزنی اشکت رو در میاره تا یادت میکنم ، باران میبارد نمی دانستم لمس خیالت هم وضو میخواهد !

فروشگاه اینترنتی تک استور سایتی برای خرید شارژ ایرانسل

موقع Delete فولدر خاطراتت ذهنم Error می دهد گمانم یکی از فایلها در حال اجراست … چه صادقانه رفتی … به گمانم این تنها “نا دروغ” تو بود ! باید برای زمستان کتی گرم بخرم با جیب هایی برای دستانم تن های تنها ، زود یخ میزنند …


 
خرید کارت شارژ
ساعت ٥:۱۱ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ٩ امرداد ،۱۳٩۳   کلمات کلیدی:

نگران نباش ، نمی شود دوستت نداشت ، لجم هم بگیرد از دستت ، دفترچه خاطراتم پر از فحش های عاشقانه می شود .

خرید شارژ ایرانسل

هر شب از پشت صفحه ی کوچک موبایلم در آغوش میگیرمت و نمیدانی چه آرامشیست همین آغوش خیالی .

برای خرید شارژ از سایت تک استور استفاده کنید : www.takstore.com

عشق مثل خورشید میمونه ، هنوز از طلوعش لذت نبردی از غروبش دلگیر میشی .

خرید شارژ به روش جدید

گویند که عشق خانمان می سوزد / نه خانه فقط که قلب و جان می سوزد / من دیده ام این را که کنون می گویم / با خانه و دل ، روح و روان می سوزد .

سایت خرید شارژ ایرانسل آماده ی خدمت به شماست !

جهان با بودنت مثل بهشته / خودت انسان ولی روحت فرشته / خدا نام تو را با خط زیبا / میان دفتر قلبم نوشته .


 
شارژ مستقیم ایرانسل
ساعت ۱٠:٢٩ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۸ امرداد ،۱۳٩۳   کلمات کلیدی:

آسمانم انتهایش قلب توست / مهربان این آسمان از آن توست / آسمانم هدیه ای از سوی من / تا بدانی قلب من هم یاد توست .

اسیر فصل خزان گردد عمر آنکس که / دمی اسیر اشک کند چشم مهربان تو را .

با تو بر مرغان دریایی امیرم / بی تو در زندان تنهایی اسیرم / با تو در کاخ وفا ارباب عشقم / بی تو در کوه جفا سنگی حقیرم .

درون دل که پیدا نیست / پر از زندان و زندانیست / تو را محکوم دل کردم / نمی دانم دلیلش چیست / سبب شاید همین باشد / بدون تو نباید زیست .

ای عزیزی که فلک کرده مرا از تو جدا / از کجا غنچه بچینم که دهد بوی تو را .

آرزوهایت را برآورده میکند خدایی که آسمانی را برای خنداندن گلی میگریاند .

اگر نسیمی شانه هایت را نوازش کرد بدان آن هوای دل من است که به یادت می وزد .


 
اس ام اس خیانت
ساعت ۱٢:٤٧ ‎ب.ظ روز یکشنبه ٥ امرداد ،۱۳٩۳   کلمات کلیدی:

هزار شاخه گل سرخ از گلستان کوچک قلبم پیشکش وجود آسمانیت ، به خاطر مهربانیت ! دیوارها هم عاشق می شوند ، یادگاری ننویسید اگر قصد برگشتن ندارید . "من" آنقدر خواستمت که نخواستنت را ندیدم ، "تو" آنقدر نخواستی که هیچ چیز از "من" را ندیدی ! دل کندن اگر کار آسانی بود ، فرهاد به جای بیستون ، دل میکند ! در ستایش مهربانیت همچون نماز مسافر ، شکسته ام ! نداشتن تو یعنی اینکه دیگری تو را دارد ، نمی دانم نداشتن ات سخت تر است یا تحمل اینکه دیگری تو را داشته باشد .

جدیدترین پیامک ها و اس ام اس خیانت سال 93

وقتی که با تو هستم پرواز می کنم من / دل پر زند به سویت وقتی که دورم از تو / از آسمان جانم با تو فقط پریدم / بال و پرم تو هستی ، جز تو کسی ندیدم . میباری ای باران و میشویی زمین را / اما نمیشویی دل اندوهگین را / سنگین ترینی بی شک اما اندکی نیز / تسکین نخواهی داد این غمگین ترین را . مینویسم خاطرات با اشک و آه / در شبی غمگین و تاریک و سیاه / می نویسم خاطرات از روی درد / تا بدانی دوریت با من چه کرد . یک پلک زدن فاصله از تو تا من / باید بزنیم پلک یا تو یا من / هرچند که گفتند گناه است این کار / اما تو یکی بزن گناهش با من . زیباترین احساس لحظه ایست که بدانی در اوج تنهایی کسی به فکر توست !


 
اس ام اس خیانت زیبا
ساعت ۱:٥٧ ‎ق.ظ روز شنبه ٤ امرداد ،۱۳٩۳   کلمات کلیدی:

به یاد هم بودن قشنگترین هدیه ای است که نیازی به با هم بودن نداره !

ز تلخی سکوتت من چه بگویم / همان بهتر که از غم ها نگویم / تو کاری کرده ای با بی وفایی / دگر از عشق خود با کس نگویم .

چشم بر هم نهادیم گردش دوران گذشت / بهر یک نفر سخت و بهر دیگری آسان گذشت / روزگاری خواهد آمد با خودت نجوا کنی / یاد باد آن روزگارانی که با یاران گذشت .

در این دور و زمانه دل هر کس دل نیست / کاسه ی سفالی محبت ها از گل نیست / نمی دانستم جنس دل ها تمام از سنگ است / واسه قلب شیشه ای جایی در این منزل نیست .

به یادت آرزو کردم که چشمانت اگر تر شد / به شوق آرزو باشد نه تکرار غم دیروز .

بر عشق توام نه صبر پیداست نه دل / بی روی توام نه عقل برجاست نه دل / این غم که مراست کوه قافست نه غم / این دل که تراست سنگ خاراست نه دل .


 
اس ام اس تیکه دار سال 93
ساعت ۸:٤۸ ‎ب.ظ روز جمعه ۳ امرداد ،۱۳٩۳   کلمات کلیدی:

فکر من نباش مسافر ، به سپیده ها بیندیش / چشم فرداها براهه ، راه سختی مانده در پیش . دوریت اندوه پاییز ، سکوتت سوز زمستان ، لبخندت شکفتن بهار ، نگاهت گرمای تابستان ، جلوه گاه چهار فصلی ، خیلی عزیزی به خدا . بگیر از من تو این دل یادبودی / که تنها لایق این دل تو بودی / هزاران خواستند این دل بگیرند / ندادم چون عزیز دل تو بودی . عشق یعنی با تو گشتن هم کلام / عشق یعنی انتظار یک سلام / عشق یعنی دستهای رو به دوست / عشق یعنی مرگ در راهت نکوست / عشق یعنی شاخه ای گل در سبد / عشق یعنی دل سپردن تا ابد . تو را از بی مثالی دوست دارم / تو را از بس زلالی دوست دارم / اگرچه شاخه ای از گل ندارم / تو را با دست خالی دوست دارم .

متن و جملات تیکه دار و اس ام اس تیکه دار جدید

سودای دلم قسمت هر بی سر و پا نیست / خوش باش دلم یک لحظه از تو جدا نیست . مکانی برایت بهتر از دلم ندارم ، تنگی اش را به لطف خودت ببخش . من دیگر نمیگذارم آسمانت را اشتباه بیایی ، ماه تو اینجا نیست ، من دیگر آسمان به آسمان ، زمین به زمین از تو میگریزم . وقتی که نیستی ، پرنده ی خیالم به سرش میزند که خود را حلق آویز کند از دار دلتنگی ات ! به دادش نمیرسی ؟ پر از دلشوره ام ، بی تاب و دلگیرم / کجا ماندی که من بی تو / هزاران بار ، در هر لحظه میمیرم . این سینه همیشه راز دارد انگار / همواره به تو نیاز دارد انگار / رفتی که رها شوی ز دستم اما / این رشته سر دراز دارد انگار . با تو بون قصه ی شیرینی است به وسعت تلخی و تنهایی و داشتن تو فانوسیست به روشنایی هرچه تاریکی .


 
پیامک و س ام اس تیکه دار جدید
ساعت ۱۱:٢٦ ‎ق.ظ روز چهارشنبه ۱ امرداد ،۱۳٩۳   کلمات کلیدی:

عشق من ، ای آیه ی مکرر آرامش میخواهمت هنوز ، آری هنوز هم دریای آرزو ، در این دل شکسته ی من موج می زند ، راهی به دل بجو !

دل من نرم تر از جنس حریر ، دلم از جنس بلور ، گر تو را قصد شکستن باشد ، سنگ بی انصافی ست ، یک تلنگر کافیست !

میدونی چرا غروب همیشه سرخه ؟ چون هر وقت میبینه چقدر دوست دارم ، حسودیشون میشه !

زمانی کوه بودم ! حالا دیگر آدم شده ام ، می رسیم به هم ؟

سلام ای عصاره ی خلقت که از فراز نیزه به زمین تشنه ی محبت چکیدی و تاریخ را سیراب عشق کردی .

گر تو گرفتارم کنی ، من با گرفتاری خوشم / داروی دردم گر تویی ، در اوج بیماری خوشم .

امواج نگاهت اعتیاد آور بود / زیبایی تو فراتر از باور بود / در قاب نگاه چشم من لبخندت / لبخند ژوکوند ، بلکه زیباتر بود .